Dámská značková móda - šaty, halenky, bundy i obuv

Úvod >  Jak nakupovat

Jak nakupovat

Odeslání a vrácení zboží
1 Nabízíme našim zákazníkům rychlou a komerční přepravu. Mezinárodní letecká společnost EMS International Express, DHL, TNT. Doba dodání závisí na cíli.
Před zaplacením potvrďte svou poštovní adresu, nejlépe ponechte telefonní číslo pro kontakt. Behind Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu a po zakoupení si ověřte e-mail za účelem získání nejaktuálnějších informací.
2 Položky jsou obvykle odeslány do 3 dnů po ověření platby (Sat. & Sun a většina svátků je vyloučena).
3 Jakmile obdržíte balíček, pošleme vám číslo sledování, pokud je k dispozici. Balíček časů pro přechod trvá obvykle 7 až 14 dní v závislosti na cíli, stranách a faktorech, které jsou mimo kontrolu poštovních služeb. Pokud je trochu zpoždění, prosím, buďte trpělivější.
objednávky
Po zadání objednávky zkontrolujte e-mail, abyste získali potvrzení. E-mail s potvrzením objednávky vám bude zaslán. Bude to trvat 7-9 pracovních dnů, než dorazíte na vaše dveře. Dále budeme mít dva dny zpracování a dodání. Během 24 až 48 hodin vám po obdržení objednávky pošleme číslo sledování.
zrušení objednávky
Zrušení musí být vyžádáno před odesláním objednávky. Vzhledem k tomu, že se po objednávce všech objednávek zabýváme co nejrychleji během 6-8 hodin, nemůžeme po objednávce vždy zrušit. Doufám, že pochopíte tento důležitý bod. Jakmile bude objednávka odeslána, bude s ní zacházeno jako s žádostí o zrušení v souladu s návratovou politikou. Pokud objednávku zrušíte před odesláním, zaplatíme pojistku. Množství 15% doufá, že tento významný bod pochopíte.
Politika vrácení peněz
1 Povolení plné refundace pouze položek, které mají problémy, které jsme způsobili.
2 Pokud zpětný balík neobsahuje veškeré dodané příslušenství a náhradní díly, náklady na příslušenství a díly budou odečteny z celkové ceny výrobku a mohou zaručit pouze částečnou náhradu.
3 Pokud z jakéhokoli důvodu je velikost, barva nebo náhrada z důvodu "rozdílu", náklady na doručení se odečtou od celkové ceny produktu.
Návratová politika
Vracení nebo výměny jsou povoleny za předpokladu, že zákazník produkt zakoupil prostřednictvím webové stránky, a to do 30 dnů od data přijetí. Pokud potřebujete vrátit nebo vyměnit zpět, kontaktujte nás. Všechny balíky musí být zaslány jako dodací adresa. Potvrďte American Mail, UPS nebo Federal Express. Prostřednictvím vysledovatelné metody Nejsme zodpovědní za balíčky ztracené v tranzitu. Jakmile obdržíte svůj návrat, prosím povolte až 5 pracovních dnů, než se vrátíte nebo ukončíte výměnu.
zpět
Dámská značková móda - šaty, halenky, bundy i obuv

Copyright © 2020 www.futsalkurim.cz. All Rights Reserved.

dámské oblečení, dámské móda, dámské obuv, slevy, akce, výprodeje